Oyun X Morph Defense Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

EXOR Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Aksiyon ve Strateji dolu oyunda yönlendireceğiniz uçağınız ile bölgenizi koruyacaksınız. Siz bölgenize çeşitli binalar inşa ederek güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayacaksınız. Düşmanlarınız bölgenize saldırmak için can atıyor. Tüm gücüyle üzerinize gelecek olan düşmanlarınız için şehrinizde onlar için süprizler hazırlayacaksınız. Savunma kuleleri inşa ederek gelen düşmanlarınızı kızartacak ve hepsinin işini bitireceksiniz. Çeşitli gökdelenler dikerek düşmanlarınız geldiği zaman gökdelenleri onların üzerine yıkabileceksiniz. Yıktığınız tüm binalar oyunda yıkılabilmekte. Bomba atar, lazer savunma silahı ve alev silahları ile düşmanlarınıza karşı en iyi savunmayı yapmaya çalışarak zorlu düşmanınızı bertaraf edeceksiniz. Yüksek grafiklere sahip strateji oyunu olan X Morph Defense‘i aşağıdaki paylaşmış olduğum linklerden sizlere Full Torrent olarak paylaşıyorum. X Morph Defense Torrent indirerek oyuna başlayabilir ve taktiklerinizi belirleyip savunma kulelerini dikerek düşmanlarınıza karşı aksiyon dolu bir mücadeleye başlayabilirsiniz.

Sitemizde sizler için sürekli yeni ve güncel oyunları Torrent olarak paylaşmaktayız. Paylaştığım bu oyunlara ise Torrent oyun indir bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve oyunları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirip sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca X Morph Defense için görüşlerinizi aşağıdan yorum yaparak bildirmeyi unutmayın.

X Morph Defense Oyun içi Görüntüleri

X Morph Defense Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit Service Pack 1 with Platform Update
İşlemci: Processor: i3 2.6Ghz or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 or AMD equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10