Oyun Watch Dogs 2 Full Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Watch Dogs 2 oyunu Aksiyon ve Macera kategorisinde ye almaktadır.Bu oyunun konusu bence şuanda herkes tarafından düşünülen bir meslek diyebiliriz.Bu oyunda ABD’nin teknoloji kalbi olan San Fransisco bölgesinde bir geç bir hacker olarak karakteri canlandırıyorsun. Marcus isimli karakteri oynuyorsun ve bir an önce tarihin belkide daha hiç görmediği en korkunç Hacker grurubu olan DedSec ile birlikte dünyanın hiç görmediği görmekten en çok korktuğu hacker saldırını birlikte yap ve işletim sistemlerini çökert her şeyi kendi elinize alma zamanı geldi de geçiyor bile.Oyun grafik konusunda da çok muhteşem işler çıkartırken zaten konusu ile de gerçekten merak ettiren bir oyun olmuş bence senaryo iyi gözüküyor aksiyon oyunlarını seviyorsanız tavsiye ederim.Bu oyuna benzer kaliteli oyunları full ve sorunsuz torrentini indirmek için torrentoyuns.net.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.Herkese iyi oyunlar dilerim.​

Watch Dogs 2 Full Torrent İndir Oyun İçi Görütüler​

Watch Dogs 2 Full Torrent İndir Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (Sadece 64 Bit)
İşlemci: İntel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz veya daha iyisi
RAM: 6 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 50 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) veya AMD Radeon HD 7870 (2 GB VRAM) veya daha iyisi
Not: Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde ve Directx 11 destekli ekran kartlarında çalışmaktadır.

Boyut : 24.5 GB

Link: Watch Dogs 2