Oyun The Wild Eight Full Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
996
Beğeniler
0
Puanları
36
Konbuyu başlatan #1The Wild Eight oyunu Aksiyon ve Hayatta kalma kategorisinde yer alan güzel bir oyundur.Bu oyunda alaskanın soğuk ve ürkütücü bölgesinde bir uçak kazası sonrası 8 kişilik bir ekibin alaskada hayattama kamak için yaptığın mücadeleyi içeriyor diyebiliriz.Bu oyunda tek başına değilde 8 kişi hayatta kalman hayatta kalma oyunlarından biraz farklı bir seçim olmuş.Bu oyunda arkadaşlarınla veya online olarak başka insanlarla birlikte bir grup halinde yardımlaşarak mücadele ver ve alaskanın o korkunç soğuna ve ürkütücü görüntüsüne karşı bir tek sen hayatta kalana kadar devam eden bir süreç içerisinde olmalısın.Bu hayatta kalma oyunu torrentoyuns.net.com adresimizden full ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.Herkese iyi oyunlar dilerim.

Oyunun bir kaç özelliğini kendi sitesinden sizlere aktarmak istiyorum;

KEŞFET
Sürükleyici görev çizgilerinizi takip ederek uçak kazasının arkasındaki gizemi ortaya çıkarın ve bu karlı bölgede bulunan bütün anomalileri bulun. Terk edilmiş binaları, garip laboratuvarları, gizemli amaçlar için inşa edilmiş tesisleri ve bu dünya dışından bir şeyler için yan görevlerinizi takip edin!
İŞBİRLİĞİ YAP
En zor mücadeleler ile Alaska’da unutulmaz bir hayatta kalma deneyimi için çevrimiçi diğer oyunculara katılın.
HAYATTA KAL
Yeni ufukları ve Alaska’nın keşfedilmemiş bölgelerini, güzel ama aynı zamanda ölümcül şekilde oluşturulan düşük poli dünyada keşfedin. Geceleri vücudunuzu kamp ateşi çevresinde ısıtın. Kar fırtınalarından korunmak için barınak kurun ve yiyeceklerinizi diğer oyuncularla paylaşın.
İŞLE & GELİŞTİR
Hayatta kalmanızı sağlayacak araçları yaratmak için elinizden gelen her şeyi toplayın – silahlar, kıyafetler ve toplama araçları. Oynanış ihtiyaçlarınıza göre barınağınızda hayatta kalma becerilerinizi yükseltin.
AVLA VEYA AVLAN
Enerji ve vahşi hayvanlardan kaçmak için yiyecekleri toplayın, ya da durumu tersine çevirerek korkunuzu tatmalarına izin verin. Ancak, vahşi doğada gizlenen, vahşi hayvanlardan ve soğuktan daha da tehlikeli olan şeyler var.

The Wild Eight Oyun İçi Görüntüler

The Wild Eight Sistem Gereksinimleri


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 – 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz veya AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanBoyut: 437 MB


Magnet: The Wild Eight Magnet