Oyun The Long Dark Full Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

The Long Dark, oyunu bizlere açık dünyada korku dolu bir ortamda aksiyon macera olarak geliyor jeo manyetik bir felaketin ardından orada olay sonucu ortaya çıkan olanları incelemek için orayı gözlemlemeye gidiyorsunuz.Ve Soğuktan iliklerinizn donduğunu koltuğunuzdan hissedebileceğiniz bu oyunda zombi mutant gibi şeyler yok tamamen hayatta yaşanabileceklerin biraz fazlasıyla karşılaşacaksınız yani çok fazla şanssız olacaksınız.Bu oyunda sizin karşınıza çıkanlara karşı ve ileriye gitmek için o soğukta iyi ve soğukkanlı bir şekilde karar vermek zorundasınız.Sizlerde bu oyunun keyfine bakmak istiyorsanız torrentoyuns.net.com adresmiziden indirebilir ve bu hayatta kalma oyununun keyfine bakabilirsiniz.Oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim herkese iyi oyunlar.

Oyun Erken erişim olmakla birlikte kalite olarak şuanda pek iyi sayılmaz diyebilirim fakat oyun ilerleyen zamanlarda kendini geliştireceklerini grafik konusunda olsun oyuna yeni eklenecek eklentiler görevler gibi vs. bunlardan dolayı oyunu indirmek istemeyebilirsiniz belirtmiş olalım.Oyunun kendi sayfasında oyuna ekleyecekleri özellikleri ve güncellemeler ne zaman gelir gib soruların cevapları mevcuttur arkadaşlar.
Oyunun kendi sitesinden aldığımız özelliklerini paylaşmak istedim;

Şu Anki Oyun Özellikleri
Destek yok! Oyun, bilgi sağlayarak ama asla cevapların tamamını vermeyerek oyuncuların kendi başının çaresine bakabilmesi için meydan okuyor. Hayatta kalmayı hak ettiğini kanıtlaman gerekiyor.
Kalıcı Ölüm Ne kadar süre hayatta kalabileceğini gör, küresel Liderlik Tablolarındaki sıralamanı gör ve geri gelip daha uzun süre hayatta kalmak için kendini zorla.
Kalori, Açlık ve Susuzluk, Yorgunluk ve Vücut Sıcaklığı değerlerini takip et. Hayatta kalmak istiyorsan genel Kondisyonunu yüksek tutmalısın. Bir anlığına bile zayıf düşersen küçük bir tehlike bile ölümle sonuçlanabilir.
Keşfedilmeyi bekleyen 30 kilometrekarenin üzerinde bir bölge (yeni bölgeler de eklenecek!). Birbiriyle bağlantılı ve her birinde keşfedilecek onlarca yer bulunan Mystery Lake, Coastal Highway, Desolation Point, Pleasant Valley gibi mekanlar ve çok daha fazlası.
Değişken hava koşulları, vahşi yaşam ve gündüz vakti… Her biri nasıl hayatta kalacağın konusunda belirleyici olacak.

Kıyafet, balta ve tüfek gibi aletler, ilkyardım ekipmanları, yeiyecekler, fener ve fişek gibi ışık kaynakları ve ateş yakma ekipmanı gibi 100’ün üzerinde teçhizat öğesi.
Geyikleri Avla, Tavşan Yakala ve Kargaları takip et; zira onlar hayati birer Erzak kaynağı olan bir hayvan ya da insan cesedinin varlığına işaret edebilir. Kurtların bir bölgesi vardır ve bölgelerini korurlar ya da kokunu alırlarsa senin peşine düşerler. Onların çok yakınına gelmesine izin verirsen kendini umutsuz bir hayatta kalma mücadelesinin içinde bulabilirsin. Siyah Ayılar için tetikte ol, zira bu ayılar etrafta dolaşarak yiyecek peşinde olur.
Odun toplayarak yakıt olarak kullan, Teçhizatına ve Kıyafetlerine iyi bak ve Bıçağının, Baltanın ve Tüfeğinin en iyi durumda kalmasını sağla zira bunlar hayatını kurtaracak!
Orman Asması Likeni, Kuşburnu ve Reishi Mantarı gibi Tıbbi bitkileri topla.
Çok sayıda hastalık ve derin bir İlkyardım sistemi: Burkulmalar, Kan Kaybı, Enfeksiyon Riski, Enfeksiyon, Gıda Zehirlenmesi, Dizanteri ve daha fazlası.
Kendi kendine yetmek için elinden geleni yaparken Kapan ve İlkyardım öğeleri yap, Kıyafetlerini ve Aletlerini onar ve çevreden çeşitli hammaddeler topla.

The Long Dark Oyun İçi Görüntüler

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel 4xxx Series
HDD: 1 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz
Bellek: 8 GB RAM