Oyun The Forest Multi Online Torrent Full indir – v0.61C

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
996
Beğeniler
0
Puanları
36
Konbuyu başlatan #1
The Forest‘de bizler büyük bir uçak kazası geçiriyoruz. Ne hikmetse bu uçak kazasından sadece biz kurtulabiliyoruz. Tabi kaza geçirdiğimiz için baygın bir şekilde bulunduğumuz adada gözlerimizi açıyoruz. Gözlerimizi açtıktan sonra ise zorlu bir Hayatta Kalma mücadelemize başlıyoruz. Adada kendimize bir yaşam alanı oluşturacak ve adayı keşif için adayı gezip, işe yarar tüm malzemeleri toplamaya başlayacağız. Adada ilk olarak silah bulmaya çalışacağız. Çünkü adada yalnız değiliz. Mutant yaratıkların kol gezdiği adada silah ile kendimizi koruyacak ve ağaçları kesip kendimize barınak inşa ederek kendimizi barınağımızda onlardan gizleyeceğiz. Oyunda açlıktan ve susuzluktan ölme ihtimalimiz olduğu için sürekli su ve yemek arayışı içerisinde olacağız. Gece olunca kendimizi çok iyi korumamız gerekiyor. Çünkü gece olunca yaratıkların sayısı daha da artıyor.

Oyunu arkadaşlarımız ile de oynayabiliyoruz. Arkadaşlarımız ile oynayarak oyunda daha hızlı yol kat edebilir ve yaratıklara karşı daha kolay bir şekilde savaşabiliriz. Çoklu oyuncu modunda da diğer oyunculara karşı mücadele edebilir ve arkadaşlarınız ile daha zevkli bir şekilde hem ev yapıp hemde düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. torrentoyuns.net.com adresimizden The Forest Full Torrent indirerek bu yüksek grafiklere sahip The Forest‘i oynamaya ve hayatta kalma mücadelesine başlayabilirsiniz.

The Forest Oyun İçi Görüntüleri

The Forest Sistem Gereksinimleri


Minimum
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX®-compatible
Ilave etmek, Notlar: 32bit pencereleri kullanıcıların sistemlerinde kullanılabilen ram en az 4gb var emin olmanız gerekir.

Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Quad Core Processor
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX®-compatibleBOYUT : 1,10 GB​