Oyun The Forest Full Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

The Forest oyunu bilindiği üzere Açık Dünya oyunlarında ün yapmış bi oyundur.Tek başınıza bir uçak kazasında hayatta kalan kişiyi oynayıp heyecan dolu ve korku dolu bir adada yalnız ve savunmasızsınız.

Burada yardım beklemek amacıyla hayatta kalmaya çalışmalısınız. Ve bir kaç iz bulup görüp bu adada tek başınıza yaşamadığınızı göreceksiniz ve bunların ise korkunç birer mutant olduğunu göreceksiniz.Bu adada herşeyi kendiniz yapmalı yiyeceğinizi kendiniz üretmelisiniz ve kendiniz için bir barınak yapmalısınız.Bu adada ağaçları keserek kendi yemeklerinizi toplayıp ve de barınağınızı oluşturmaya bakın kendiniz için silahlar aletler yapmaya çalışın ki aç olan mutantlara karşı savunabilesiniz kendinizi.

Oyun ilerliyen zamanlarda bir çok önemli geliştirme yapılcağını kendi sitelerinde belirtmiş durumda bu yüzen oyun ilerleyen günlerde yeni güncellemesi geldiğinde daha heyecanlı bir oyun olacağını umuyorum.Bu oyun şimdilik erken erişimde olup oyun ilerleyen zamanlarda güncelleştirme gelerek daha iyi bir oyun olmasına grafiklerinin gelişmesinde oun içi yeniliklerin olmasına olanak sağlayacaktır oyun full değildir o yüzden oyunu bu bilgiyi bilerek yükleyip oynamaya başlamakta fayda var.Yeni sürümleri geldiğinde sitemizde paylaşılacaktır.torrentoyuns.net.com adresimizden bu oyunu indirebilir ve kurabilirsiniz.Macera dolu oyunda daha fazla birşey demedne indirip tadına bakabilirsiniz.Herkese iyi oyunlar dilerim.Oyun 30 Mayıs 2014 de çıkmış olup güncelleştirme gelerek daha iyi bir hal almaya başlamıştır.

The Forest Oyun İçi Görüntüler

The Forest Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
DiretX: 9.0c
HDD: 5 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Dört Çekirdek işlemci