Oyun The Escapists 2 Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Dünyanın en korunaklı hapishanesinden kaçmaya hazır mısın? O zaman karakterini oluştur ve oldukça korkutucu giyinerek planlar yapmaya başla. Gizliden gizliye hapishaneden kaçma planı kurarken ayrıca da hapishane kurallarına uyacak, yoklamalara katılacak ve size verilen işleri yaparak dikkat çekmemeye çalışacaksınız. Bol bol kavgalar yaşanacağı için spor salonunda sürekli kas yapacak ve kavgalarda her zaman galip geleceksiniz. Hapishanede yaratıcılığınızı konuşturmak zorundasınız. Sınırlı aletler ile silah yapacak ve bulduğunuz ucu sivri alet ile de kazı yapacaksınız. Hapishaneden kaçmak için pek çok yol mevcut. Tünel kazıp, ilaç karışımı hazırlayıp ölü taklidi yaparak, gardiyanların kılığına girerek veya aklınıza gelen daha bir çok yol ile kaçabilirsiniz. 10 farklı hapishane türünden kaçmaya çalışacağınız The Escapists 2‘yi sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. The Escapists 2 Torrent indirerek hemen oyuna başlayarak kaçmak için planlar yapmaya başlayın.

En yeni PC Oyunlara ulaşmak için Torrent Oyun indir bağlantısına tıklayabilir ve sitemizdeki mevcut olan oyunlardan dilediğinizi tek tıkla torrent olarak indirmeye başlayabilirsiniz.

The Escapists 2 Oyundan Görüntüler

The Escapists 2 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (32-bit versions)
İşlemci: Intel Core Duo E6600 @ 2.4GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel 4400, GeForce GT 8800, AMD Radeon HD 4650
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Sound card

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: [email protected], AMD FX 6300 3.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750, AMD R7 370
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Sound card

BOYUT : 1,24 GB​

MAGNET : The Escapists 2 Full Torrent