Oyun Pure Farming 2018 Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Açıklama:

Eğer modern çiftçiliği merak ediyor ve gerçekçi bir çiftlikte oyun oynamak istiyorsanuz Pure Farming 2018 Torrent İndir tam sizlere göre. Pure Farming 2018 oyununda tüm tarım makinaları ve aletler son teknolijiye sahip olup gerçekçi tarım oyunun keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Bu gerçekçi çiftçilik oyununda Kenevir, kahve çekirdeği ve zeytin gibi bölgeye özgü bitkileri yetiştirebilirsiniz. Oyunda Avrupa, Asya ve Amerika kıtaları bulunmaktadır. Bu kıtalar arası seyehat edebilirsiniz.​

Hepsi Bir Arada! – Hayvancılık, meyve bahçeleri, seracılık, tarla tarımı, yeşil enerji ve daha fazlası gibi modern tarımın neredeyse akla gelebilecek tüm yönlerini deneyin.​

Tamamı Lisanslı Tarım Makineleır – Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve daha pek çok tarım endüstrisinin lider markalarının gerçekçi bir şekilde oyuna akarılmış araçlar ile tarım keyfini yaşayın. Ağırlıkları ve fizikleri de dahil olmak üzere en küçük ayrıntısına kadar üretilen makineler, modern bir çiftlik işletmek konusunda siz oyunculara gerçekçi ve derin bir deneyim sunacak.​

Küresel Tarım – İtalya, Kolombiya, Japonya ve Montana, ABD’de bulunan çiftlikler arasında seyahat edebilirsiniz. Bölgeye özgü benzersiz ürün yetiştirin pirinç ekme makinesi, kenevir biçme makinesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çiftçilik simülatörlerinde daha önce hiç kullanılmamış makineleri kullanın.​

Herkes için Tarım – Farklı oyun modelleri için üç farklı oyun modu. Ücretsiz Tarımda Kendi çiftlikte çalışan özgürlüğünü ve meydan keyfini My First Farm tarımın ayrıntıları öğrenmenin veya çiftçilik becerileri test içinde nesnel odaklı Tarım Sorunlar.​

Doğa Güzeldir – Dört kıtanın nefes kesici manzaralarına hayran olun ve gerçekçi, yüksek kaliteli grafiklerin tadını çıkarın.​

Çıkış Tarihi: 13 Mart 2018​

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core I5 2,3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 560 GTX 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan​

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core I7, 3,0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan​

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın