Oyun Prey 2017 Full Torrent indir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Prey, 2032 yılına gideceğimiz oyunda bizler Ay’da bir uzay gemisi içerisinde bulunacağız. İlk önce her şeyin yolunda gitti gemide bir anda her şey tersine döner. Bir takım gizemli yaratık tarafından gemi ele geçirilir ve çoğu yol arkadaşımız bu yaratıklar tarafından öldürülür. Artık geride kalanlar ve gemi için tek umut biz olacağız. Gemide elimize ne geçerse artık kullanacak ve bu gizemli yaratıklarla savaşmaya başlayacağız. Bu yaratıkların her an nerede çıkacakları belli olmadığı için çok dikkatli bir şekilde ilerleyeceğiz. Kısıtlı cephanemizi de düzgün bir şekilde kullanarak rast gele ateş açmayacak ve gördüğümüzde ateş edeceğiz. Böylece gemiyi kurtarma şansımız daha da yükselecek. Bilim Kurgu, Gerilim ve Aksiyon türündeki yüksek grafiklere ve gerçekçi ses efektlerine sahip Prey‘i sizlere aşağıdaki linklerden full torrent olarak sunuyorum. torrentoyuns.net.com adresimizden Full Torrent olarak hızlı bir şekildeindireceğiniz Prey’i sorunsuz bir şekilde hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Hemen oyunu oynamaya başlayın ve oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum yapmayı unutmayın!

PREY Oyun İçi Görüntüler

PREY Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

BOYUT :18 GB​