Oyun On a Roll Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Her zaman iyi bir patenci olmayı mı hayal ettin? O zaman gel senin hayallerini gerçekleştirelim. Belki gerçek hayatta önüne engeller çıktığı için istediğin gibi bir patenci olamadan veya hiç paten bile sürmedin. Lakin sizlere paylaştığım On a Roll’da siz bir patenci olarak oyuna başlayacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Şehirde paten ile dilediğiniz gibi gezerek akrobasi hareketler yapacaksınız. Sizin için her yerin parkur haline döneceği oyunda paten ile kayacak ve düşmeden mükemmel hareketler yapacaksınız. Kendinize özel parkurda kurabileceğiniz On a Roll‘u sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. On a Roll Torrent indirerek oyuna başlayabilir ve heyecan dolu bir şekilde paten ile kaymaya başlayarak dilediğiniz hareketleri denemeye başlayabilirsiniz.

Sizler için torrentoyuns.net.com adresimizde her gün en yeni PC oyunlarını paylaşmaktayız. Bu oyunlara ulaşmak için Torrent Oyun indir bağlantısına tıklayabilir ve dilediğiniz oyunu tek tıkla torrent olarak indirip sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar için aşağıdan yorum yapmayı ihmal etmeyelim.

On a Roll Oyun içi Görüntüleri

On a Roll Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or later
İşlemci: Intel Core i5 @ 2.5Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GT 740 / Radeon R7 260X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: A game controller is required to play the game

ÖNERİLEN: