Oyun NASCAR Heat 2 Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

NASCAR‘ın yeni oyunu olan ve 12 eylül tarihinde çıkışını gerçekleştiren NASCAR Heat 2‘yi sizlere Full Torrent olarak sunuyorum. Bir birinden hızlı araba ve kamyon ile çeşitli yarış pistinde gaza kökleyecek ve yarışı birincilik ile bitirmek için mücadele edeceksiniz. Farklı modlarda yarışacağınız NASCAR Heat 2‘de aracınızın hakimiyetini en iyi şekilde kontrol edecek ve en hızlı araç olarak herkesin önüne geçerek yarışı ilk bitiren olacaksınız. Asfalt ve toprak zeminde boy göstereceğiniz NASCAR Heat 2‘de yarışlardan kazanacağınız çeşitli ödüller ile oyunda yeni araç alacak ve aracınızı daha iyi bir şekilde geliştirerek daha hızlı olmasını sağlayacaksınız. Şampiyonluk için yarışacağınız oyunda aracınız ile yarışları birinci olarak bitirecek ve tüm kupa ve madolyonların da sahibi olacaksınız. Codex tarafından kırılan NASCAR Heat 2‘yi sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. NASCAR Heat 2 Torrent indirip oyunda aracınızı seçin ve yarışlara başlayarak şampiyonluklar elde etmeye başlayıp tüm rakiplerinizi geride bırakın.

NOT : Oyun yakında bu adresten Repack olarak da sunulacaktır.

NASCAR Heat 2 gibi sizler için sürekli çeşitli oyunları torrentoyuns.net.com olarak sunuyoruz. Bu oyunlara ise Torrent Oyun indir bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz oyunu Torrent olarak indirip sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar için görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

NASCAR Heat 2 Oyun içi Görüntüleri

NASCAR Heat 2 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10
İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 10,36 GB​

MAGNET : NASCAR Heat 2 Full Torrent