Oyun MONOPOLY PLUS Torrent indir – Full – Repack

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Ubisoft tarafından geliştirilip yayınlanan MONOPOLY PLUS‘da kendi imparatorluğunuzu oluşturacaksınız. Eğlenceli Monopoly oyununu PC’leriniz de gerçekçi animasyonlar ile çok daha heyecan dolu bir şekilde oynayacaksınız. Attığınız zar ile geçtiğiniz tüm yerleri satın almaya çalışacak ve imparatorluğunuzu büyüteceksiniz. Oldukça zevkli bir oyun olan MONOPOLY PLUS‘ı sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. Sitemizden MONOPOLY PLUS Torrent indir erek hemen sorunsuz bir şekilde oynamaya ve imparatorluğunuzu inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Sizler için sitemizde yeni çıkan PC oyunlarını torrent olarak paylaşıyoruz. Bu oyunlara Torrent Oyun indir bağlantısına veya kategorisine tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca MONOPOLY PLUS için aşağıdan yorum yaparak görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İyi eğlenceler…

MONOPOLY PLUS Oyun İçi Görüntüleri

MONOPOLY PLUS
1 of 5

MONOPOLY PLUS Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i3-550 @ 3.0 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX460v2 or AMD HD7750 (1024 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5- 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-4320 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX680 or AMD R7 260X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 582 MB​

MAGNET : MONOPOLY PLUS Full Torrent Repack