Oyun Mafia 3 Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Açıklama:

Mafia 3 Torrent İndir, Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 7 Ekim 2016’da Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4, Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanan 2K Games tarafından yayınlanan yeni bir aksiyon-macera türünde video oyunudur. Mafia 3 New Orleans’ın kurgusal rekreasyonu olan New Bordeaux şehrinde 1968’de geçmektedir. Hikaye, İtalyan mafyasıyla yüzleşmek için yeni bir suç örgütü kurma arayışı içinde olan bir yetim ve Vietnam Savaşı gazisi olan Lincoln Clay’in çevresinde geçiyor.​

Mafia III, üçüncü şahıs perspektifinde oynanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyuncular, oyuncular için yerel çeteler tarafından öldürülen intikam peşinde koşma arayışındaki Vietnam Savaşı gazisi Lincoln Clay’in kontrolünü üstlenirler. Oyun, oyuncuların dünyayı özgürce keşfedebilmelerini sağlayan açık dünya tasarımı ile New Orleans’ın yeniden tasarlanmış versiyonu olan 1968 New Bordeaux’da kuruldu. Oyuncular çeşitli yaklaşımları kullanarak hedefleri tamamlayabilirler. Örneğin, oyuncular, düşmanları yok etmek için av tüfeği ve tabanca gibi oyunda sağlanan silahları kullanabilirler. Alternatif olarak, düşmanların farkına varmadan tüm görev boyunca gizli taktikler kullanabilirler. Çekirdek oyun silah oyunu etrafında döner. Buna ek olarak, oyuncular aynı zamanda hareketleri yürütme ve melee-savaşmaya katılabilirler. Oyun ayrıca bir kapak sistemine sahiptir oyuncuların düşman silah ateşinden kaçınmak için nesnelerin arkasına gizlenmesini sağlar. Oyuncular ayrıca, hedefleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları yenildikten sonra oynanamaz karakterleri de sorgulayabilir. Oyuncular, İtalyan mafyasının sahip olduğu yerlere saldırabilir ve taşabilirler ve konumu işletmek için yanlarından birini atayabilirler. Sizlere bu oyunu mafia 3 torrent indir adı altında full şekilde sunuyoruz, iyi eğlenceler

Çıkış Tarihi: 7 Ekim 2016​

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I5-2500K
AMD İşlemci: AMD FX-8120
Bellek: 6GB
AMD Ekran Kartı: Radeon HD7870
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 660
Ekran Kartı Belleği: 2GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB​

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Intel İşlemci: I7-3770
AMD İşlemci: AMD FX 8350 4.0 Ghz
Bellek: 8 GB
AMD Ekran Kartı: Radeon R9 290X
Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 780 veya GeForce GTX 1060
Ekran Kartı Belleği: 4GB
Gereken Depolama Alanı: 50GB​

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın