Oyun Mafia 2 Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Açıklama:

Mafia 2 Torrent İndir, ilk olarak 2006 yıllarında Leipzig Games Convention’da duyurulmuştu. 2002’de çıkan ilk oyundan 8 yıl geçtikten sonra yana 2010’da beklenen an sonunda gelmişti ve mafia 2 piyasaya sürülmüştü. Oyun, ilk olarak Illusion Softworks adı altında 2K Czech tarafından geliştirilmiştir ve 2K Games tarafından yayımlanmıştır.​

İlk oyunun devamı niteliğinde olan Mafia 2’nin hikayesi, daha önce olduğu gibi çeşitli ABD şehirlerinden esinlenerek kurgulanmış başka bir şehir olan Empire Bay‘de geçmektedir. Oyundaki ana karakterimiz, 1925 yılı Sicilya doğumlu olan ve daha bir çocukken ailesiyle Amerika’ya göç etmiş olan Vito Scaletta‘dır. Yazının başında paylaştığım Bölüm 1 yazımı okuduysanız Vito zaten bir yerden tanıdık gelecektir size​

Hayaller kurarak geldikleri Amerika’da ailenin şansı yaver gitmemiştir. Zor şartlarda yaşayan ailesiyle birlikte büyüyen Vito, henüz bir öğrenciyken en yakın arkadaşı Joe Barbaro ile bir kuyumcu soyarken polis tarafından yakalanır ve çantayı Joe’ya atarak onun çanta ile kaçmasını sağlar. Vito hapise girer, daha sonra 2. Dünya Savaşı sırasında cepheye gönderilir… Daha fazla oyun hikayesinden spoiler vermemek için sizleri Mafia 2 torrent indir ile baş başa bırakıyoruz iyi eğlenceler

Çıkış Tarihi: 22 Mart 2011​

Mafia 2 Minumum Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2, SP3) / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Pentium D 3Ghz veya AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdek) ya da yukarısı
Bellek: 1.5 GB
Grafik Kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro veya daha iyisi
Sabit disk: 8 GB​

Mafia 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2, SP3) / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz Dört çekirdekli bir işlemci
Bellek: 2 GB
Grafik kartı: Nvidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 veya daha iyisi
Sabit Disk: 10 GB​

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın