Oyun Life is Strange Before the Storm Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Hikaye tabanlı oyunların başını çeken Life is Strange‘in yeni oyunu olan Before the Storm oyun sevenlere nihayetinde sunuldu. Oldukça fazla kişinin beklediği Life is Strange pek beklendiği performansı karşılamasa da oyunu sizler için aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaştık. Oyunun hikayesine gelecek olursak, 16 yaşındaki Chloe Price’nin Max dönmeden önceki hayatına tanıklık edeceğiz. Rachel’ın ailesi hakkındaki çok kötü bir sırrı öğrendikten sonra yanında ona yardım edecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyor. Biz ise burada olaya giriyoruz. Rachel, Chole Price’den yardım alarak onun dramatik hikayesine ortak olacağız ve vereceğimiz kararlar ise bizlerin kaderini belirleyecek. Oynanış bakımından da oldukça fazla değişen Life is Strange Before the Storm Torrent indirerek hemen oyuna başlayın ve hikayenin sonunu getirmek için önemli kararlara imza atın.

Torrent Oyun indir kategorisine veya bağlantısına tıklayarak sitemizdeki mevcut olan Tüm Torrent oyunlara ulaşabilir ve hepsini sorunsuz bir şekilde torrent olarak indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca Life is Strange Before the Storm için görüşlerinizi aşağıdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Life is Strange Before the Storm Oyun içi Görüntüleri

Life is Strange Before the Storm Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or above (64-bit Operating System Required)
İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 250 or NVIDIA Geforce GTX 650
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-6100 (3.7GHz) or AMD Athlon X4 845 (3.5GHz)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 460 or NVIDIA Geforce 1050
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 4,8 GB​