Oyun Killing Floor 2 Krampus Christmas Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Laboratuvardaki başarısız sonuçlardan dolayı avrupaya ölümcül bir virüs nufüs etti. Hızla yayılan bu virüs büyük bir ivme kazanarak durdurulamadan devam ediyor. Devlet ve askeriye tamamen çöktüğü için insanlar artık kendi başının çaresine kendileri bakmak zorunda. Dışarıda kol gezen zombilere karşı hayatta kalmak çok zor olasa da bu insanların umudu siz olacaksınız. Bir paralı asker olarak silahınızı ve ekipmanlarınızı alarak zombilere karşı savaşacaksınız. Ekibinizle veya yalnız olarak elinizdeki tüm cephane ile savaşarak onların kökünü kazıyacaksınız. Farklı modların da yer aldığı Killing Floor 2 Krampus Christmas‘i sizlere Full olarak aşağıdaki linklerden torrent olarak paylaşıyorum. Oyunu torrent olarak hızlı bir şekilde indirerek sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sizler için Torrent Oyun İndir kategorisinden yada bağlantısından düzenli olarak PC Oyunları paylaşmaktayız. Torrent olarak paylaştığımız oyunları oldukça hızlı bir şekilde indirebilir ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğum bağlantıya tıklayarak dilediğiniz oyun arasından istediğinizi kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca oyunlar hakkındaki sorunları, görüşlerinizi vs… aşağıdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit
İşlemci: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz or Phenom II X4 955