Oyun Inner Chains Full Torrent indir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
996
Beğeniler
0
Puanları
36
Konbuyu başlatan #1Karanlığın ele geçirdiği biyomekanik bir dünyada bulunacağınız Inner Chains‘da insanlar burada köle olarak yaşamaktadır. Yaratıkların kol gezdiği bu dünyada insanlar sadece küçücük bir parçadır. İnsanlar son derece geliştirdiği teknolojiyi kullanabilirse bu yaratıkların kökünü kazıması için bir şansı olabilir. Burda da olaya sizler müdahale olacaksınız. Elinizdeki teknolojik aletler ile bu biyomekanik yaratıklara karşı savaşacak ve insan ırkını kurtaracaksınız. Yüksek grafiklere ve devasa mekanlara sahip Inner Chains‘da hayatta kalmaya ve yaratıkları öldürmeye çalışacaksınız. torrentoyuns.net.com adresimizden Inner Chains Torrent indirerek bu Korku ve Gerilim dolu FPS oyununu sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilir ve oyun hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum yapabilirsiniz.

Inner Chains Oyun içi Görüntüleri

Inner Chains Sistem Gereksinimleri


Minimum
İşletim Sistemi: x64 versions of Microsoft Windows 7 (SP1), 8.1 and 10
İşlemci: AMD Dört Çekirdek / Intel Çift Çekirdekli işlemci 2.8 GHz (AMD Phenom II X4 veya Intel Pentium çift çekirdekli G600 serisi veya yeni mimari tavsiye edilmektedir).
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: ATI / NVIDIA adanmış VRAM en az 1536MB ile ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteği ile / entegre veya mobil grafik kartı ayırdı. ATI / AMD Radeon HD 7700 serisi ve NVIDIA GeForce GTX 700 serisi veya daha yeni mimariler tavsiye edilir.
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre veya DirectX 9 uyumlu ses kartı

Önerilen
İşletim Sistemi: x64 versions of Microsoft Windows 7 (SP1), 8.1 and 10
İşlemci: AMD / Intel Quad-Core işlemci 3.5 GHz hızında çalışan (AMD FX-8000 serisi veya Intel Core i3 6000 serisi veya daha yeni mimarileri önerilir).
Bellek: 8192 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA adanmış VRAM en az 3072MB ile, grafik kartı adanmış ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteği (AMD R9 380 ve NVIDIA GeForce GTX 970 asgari tavsiye edilen GPU mimarilerdir).
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre veya DirectX 9 uyumlu ses kartıCrack : CODEX​

BOYUT : 7,9​Crack : REPACK​

BOYUT : 4,7​

MAGNET : Inner Chains Full Torrent