Oyun GTA 5 Torrent indir – Full – RePack – v1.41

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Açık Dünya oyunlarının vaz geçilmezi olan ve aksiyonun hız kesmedi oyunda Los Santos ve Blaine County şehrinin altını üstüne getireceksiniz. 3 Farklı karakter olarak boy göstereceğiniz GTA 5‘de korkusuz ve hiçbir şey yapmaktan çekinmeyen bir serseri, soyulmamış banka kalmayana kadar soyguna devam eden bir banka soyguncusu ve bir psikopat olarak oynayacaksınız. Kuralları sizin belirleyeceğiniz bu şehirde tüm yer altı mafyalarını dize getirecek ve şehrin lideri olana kadar durmayacaksınız. Araba, uçak, helikopter, tank ve tekne gibi sürülebilen tüm araçları çalabilecek ve şehirde silahınız ile tüm çetelere meydan okuyarak gezeceksiniz. Aksiyon dolu görevleri yerine getirdikçe oldukça yüksek miktarda para kazanacak ve kazandığınız para ile kendinize mükemmel bir ev alabileceksiniz. Banka soyacak ve polisten yakanızı kurtararak tüm paraya sahip olacaksınız. Biriktirdiğiniz para ile de oyunun neredeyse sahibi olabilirsiniz. Yeni yerler mekanlar alarak paranıza para, gücünüze güç katabilirsiniz.

Gerçek hayatta yapabildiğiniz hatta yapamadığınız her şeyi siz GTA 5‘de dilediğiniz gibi yapabileceksiniz. Şehirde terör estirecek çetelerle savaşacak insanları öldürecek ve polisle ve asker ile çatışmalara gireceksiniz. Dağ bayır gezecek ve muhteşem grafikleri ile oyunun muhteşem doğasında istediğiniz gibi gezeceksiniz. Her türlü suça bulaşacağınız GTA 5‘i sizlere Full sıkıştırılmış RePack olarak aşağıdaki linklerden Torrent sunuyorum. Sadece 36GB olarak aşağıdaki linklerden en güncel sürümünü indirerek sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. GTA 5 Torrent indir dikten hemen sonra bu paylaşıma şelale gibi yorum yapmanız lazım.

torrentoyuns.net.com olarak sizler için her gün en yeni ve güncel oyunları Torrent link olarak paylaşıyoruz. Bu paylaşımları takip etmek veya ulaşmak için Torrent Oyun indir bağlantısına tıklayabilir ve dilediğiniz oyunu en hızlı bir şekilde sorunsuz olarak indrebilirsiniz.

GTA 5 Oyun içi Görüntüler

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista İşletim Sistemi için NVIDIA ekran kartı önerilir)
İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

BOYUT : 36 GB​

MAGNET : GTA 5 Full RePack – v1.41