Oyun Far Cry 5 İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Açıklama:
Far Cry
serisinin son oyunu olan Far Cry 5 27 Mart 2018 tarihinde çıkışını yaptıktan sonra oyun severler tarafından oldukça ilgi gördü. Oyunun çıkmadan önce Far Cry serisinin yaratıcısı olan Ubisoft yayımladığı kısa fragmanlar ile oyunu duyurmuştu. Fragmanları izleyen oyun severler oyunun nerede geçtiğini ve oyun temasını az çok tahmin ettiler. Oyun her zamanki gibi tüm konsol ve pclerde yani PC, Xbox ve Playstation 4 olmak üzere çıkışını gerçekleşti. Çıkışından sonra satın alınma sayısı binlere ulaştı. Torrent Oyuns olarak bu güzel oyunu tanıtım amaçlı Far Cry 5 indir adı altında değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.
Far Cry 5 Nerede Geçiyor ve Amacımız Ne?
Oyun çıkmadan önce Ubisoft tarafından yayınlanan fragmanlardan da az çok tahmin etmiştik ve tahminlerimiz doğru çıktı. Oyunu, Şerif yardımcısı rolüyle Montana'da bulunan Hope Country isimli bir bölgede oynuyoruz. Bu bölgede bulunan Project at Eden’s Gate isimli tarikat kasabayı ele geçirmeye çalışıyor ve yerli halka işkence edip kan döküyor. Bizde bu iğrenç tarikatı durdurmak için Şerif Yardımcısı rolüyle bu hikayede yer alıyoruz. Tabi bu kadar güzel bir oyunun Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri Nedir? sorusunu soran birçok kişi vardır. 2018 yapımı olan bu oyunu ne yazık ki düşük sistemi olanlar oynamak için sistemlerinde yükseltme yapmaları gerekiyor. Oyun minimum 8 GB ram gereksinimi yanında ekran kartı olarak yine minimum GTX 670 gibi bir ekran kartı istiyor. Detaylı sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz. Far Cry 5 Torrent İndir oyununda Torrent Oyuns takipçilerine iyi eğlenceler dileriz :)
Çıkış Tarihi: 27 Mart 2018
Not: Oyun 06.04.2018 tarihi itibarı ile halen kırılmamıştır. Durumu takip ediyoruz. Kırık sürüm çıktığında hemen linkler ekleyeceğiz.

Far Cry 5 Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Far Cry 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir ala

Oyunu indirmek için tıklayın

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın