Oyun ECHO Torrent indir – Full + Repack

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

ULTRA ULTRA tarafından tasarlanıp yayınlanan ve bir bilim kurgu oyunu olan ECHO‘da sizler yüz yıl sonraya gidecek ve insan ırkının bitmemesi için çabalayacaksınız. Eski bir uygarlıkta insanoğlu sizden yardım beklemekte. Siz ise eski unutulmuş teknolojileri kullanarak insanoğlunu kurtaracak ve kaybolmaya yüz tutmuş insan ırkını tekrar canlandıracaksınız. Oldukça sessiz bir şekilde dikkat çekmeden ilerleyecek ve düşmanlarınızı teker teker yok edeceksiniz. Dikkat çekmeden ilerleyecek ve tüm düşmanları bir anda üzerinize çekmeden hepsini yeteneklerinizle ve teknolojiyi kullanarak onları alt edeceksiniz. Bulunduğunuz sarayın kendi iradesi bulunmakta. Sizin her hareketinizi izliyor ve sizin şeklinizde klonlar yaratmaktadır. Siz akıllıca davranak sarayı ve içindekileri alt edeceksiniz. Üçüncü şahıs oyunu olan ECHO‘yu aşağıdaki linklerden Full Torrent indirerek unutulan insanoğluna hemen yardım etmeye başlayın.

Sizler için torrentoyuns.net.com olarak her gün en yeni oyunları sizlere sunmaktayız. Bu oyunlara Torrent Oyun indir bağlantısına veya kategorisine tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz oyun tek tık ile hızlı bir şekilde torrent olarak indirip sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca ECHO için aşağıdan yorumlarınızı ihmal etmeyiniz.

ECHO Oyun içi Görüntüleri

ECHO Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
İşlemci: Intel Core i3-4340 3.6 Ghz/ AMD FX-8350 4.0 Ghz or Equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 570 – 1.28Gb / AMD Radeon HD 7870 2Gb or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19515 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
İşlemci: Intel Core i7-4960X 3.6 Ghz/ AMD APU A10-6800k 4.1 Ghz or Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 – 3Gb / AMD Radeon HD 7870 2Gb or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19515 MB kullanılabilir alan

BOYUT : 2,6 GB​

MAGNET : ECHO Full Repack Torrent