Oyun Divinity Original Sin 2 Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Hayal gücünüzü üst seviyelere çıkaracağınız Larian Studios tarafından tasarlanan RPG tarzı Divinity Original Sin 2‘de sizler seçeceğiniz ırka göre aksiyon dolu maceraya başlayacaksınız. İnsan ırkı, elf, ork ırkı gibi bir çok ırk seçeneğinden dilediğinizi seçeceksiniz. Her ırkın ve kökenin kendine ait hikayesi mevcut. Seçtiğiniz ırka ve kökene göre hikayeye başlayacak ve görevlerinizi yerine getireceksiniz. Yaratıkları ve bossları keserek karakterinizin seviyesini yükseltecek ve yeteneklerini geliştireceksiniz. Ayrıca silah ve zırh gibi itemler alarak karakterinizi daha güçlü bir hale getireceksiniz.

Oyunda silah ve zırh alacağınız ya da her hangi bir item alacağınız NPC’ler öldürülebilir NPC’ler. Hayvanlar ise konuşabiliyor. Bu oyunda çok fazla etkileşime gireceksiniz. Bir çok zorlu görevin sizleri beklediği Divinity Original Sin 2‘yi sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. Divinity Original Sin 2 Torrent indirerek bu yüksek grafiklere sahip heyecan dolu oyunda mükemmel bir RPG deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sizler için sitemizde sürekli yeni ve güncel oyunları paylaşmaktayız. Bu oyunları hızlıca indirebilmeniz için Torrent olarak oyunları eklemekteyiz. Bu eklediğimiz oyunlara da Torrent Oyun indir kategorisi veya bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve yüzlerce oyun arasından dilediğinizi indirebilirsiniz. Ayrıca oyun için görüşlerinizi de aşağıdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Divinity Original Sin 2 Oyun İçi Görüntüleri

Divinity Original Sin 2 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 550 or ATI
Radeon
HD 6XXX or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or AMD R9 280
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 21 GB​

MAGNET : Divinity Original Sin 2 Full Torrent

RePack Linkler​

BOYUT : 18 GB​

MAGNET : Divinity Original Sin 2 Full Torrent