Oyun Dishonored Death of the Outsider Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Arkane stüdyo tarafından tasarlanıp geliştirilen oyunda kötü ve güçlü bir suikastçı olan Billie Lurk rolüne bürüneceğiz. İmparatorluğun zalimi olan ve imparatorluktakilerin tanrı gibi bir şey olarak gördüğü Outsider’i öldürmek için zorlu bir yolculuğa çıkacağız. Akıl hocamız Daud’un da bize eşlik edeceği bu yolculukta ondan çok şey öğrenecek ve görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Mükemmel bir grafiklere sahip olan Dishonored Death of the Outsider’da nefes kesici dövüş sahnelerine tanıklık edecek ve zorlayıcı karakterlere karşı kombolar gerçekleştirerek önünüze çıkan tüm düşmanlarınızı yerle bir edeceksiniz. Outsider’ı öldürüp görevinizi yerine getirmek için bir çok tehlikeli yolda ilerleyecek ve güçlü düşmanlar ile karşılaşacaksınız. Siz ise mantıklı düşünecek ve oldukça sessiz bir şekilde ilerleyip düşmanlarınızı fazla fark edilmeden öldürerek en sonunda Outsider’a ulaşacaksınız. Aksiyon dolu dövüş sahnelerinin yer aldığı Dishonored Death of the Outsider‘ı sizlere aşağıdaki linklerden full Torrent olarak paylaşıyorum. Dishonored Death of the Outsider Torrent indirerek oyuna başlayabilir ve güçlü bir suikastçı olarak oyuna başlayıp görevinizi yerine getirmek için harekete geçebilirsiniz.

Sitemizde sizler için günlük yeni ve güncel oyunlar paylaşmaktayız. Bu oyunları en hızlı bir şekilde indirebilmeniz için de torrent olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu oyunlara ise Torrent Oyun indir bağlantısına ya da kategorisine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunlar için aşağıdan yorum yapmayı lütfen ihmal etmeyin!

Dishonored Death of the Outsider Oyun içi Görüntüler

Dishonored Death of the Outsider
1 of 5

Dishonored Death of the Outsider Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit version)
İşlemci: Intel i5-2400 (4 core)/AMD FX-8320 (8 core)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 660 2GB/AMD Radeon 7970 3GB
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit version)
İşlemci: Intel i7-4770 (4 core)/AMD FX-8350 (8 core)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 1060 6GB/ AMD Radeon RX 480 8GB
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 21,53 GB​

MAGNET : Dishonored Death of the Outsider Full Torrent