Oyun Dirt 4 Full Torrent İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Dirt 4 oyunu yarış oyunu kategorisinde yer almaktadır. Ve gerçekten bu kategoride ün yapmış bir oyun olmakla birlikte gerçekten köklü bir oyundur.Şimdi sizlerin sürüş kabiliyetinize yeteneğinize göre oyunun daha da zevkleneceği bölümler de gelmiştir.En zorlu ralli, rallycross ve landrush gibi haritaların yollarında kendinizi kaptırmak için acele etmenizi öneririm. Sizleri evinizden yeni üretim olan son teknoloji yüksek donanımlı araçların başına geçmenizi sağlayacak ve sürmekten zevk alacağınız bir oyun yapmışlar.Burada ünlü olan araba yarışları yapan ülkelerin yarış pistlerine ulaş ve hatta onlaırn yaptıkları düzenledikleri yarış etkinliklerindeki en güzel araçlara binerek yarışa ortak olma şansını vermişler.Bu da bizleri gerçekten heycanlandırıyor.Ve kendini geliştirmeye bak ve pistlerin en iyisi olmaya bak çünkü rekabetçi moduyla rakiplerin seni bir hayli zorlayacak kendini geliştri görevleri yap ve en güçlü aracı almak için elinden geleni yap ve rekabetci modunda yenilmez ol.Bu oyunu torrentoyuns.net.com adresinden sorunsuz bir şekilde indirmeniz mümkündür.Şimdi sizleri bu oyunun heyecanıyla başbaşa bırakıyorum ve herkese iyi oyunlar diliyorum.

Dirt 4 Oyun İçi Görüntüler

Dirt 4 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: AMD FX Series or Intel Core i3 Series
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD HD5570 or NVIDIA GT440 with 1GB of VRAM (DirectX 11 graphics card required)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible soundcard
İlave Notlar: Supported Graphics Cards: NVIDIA GT 440 or Above, GT 530 or Above, GT 630 or Above, GT 720 or Above, GTX 900 Series, GTX 1000 Series AMD HD 5570 or Above, HD 6570 or Above, HD 7570 or Above, R7 Series, R9 Series, RX Series

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 4690 or AMD FX 8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 or AMD R9 390
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible soundcard
İlave Notlar: Supported Graphics Cards: NVIDIA GT 440 or Above, GT 530 or Above, GT 630 or Above, GT 720 or Above, GTX 900 Series, GTX 1000 Series AMD HD 5570 or Above, HD 6570 or Above, HD 7570 or Above, R7 Series, R9 Series, RX Series

Boyut: 32 GB​

Magnet Link: Dirt 4 Magnet