Oyun City of Brass Torrent indir – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Uppercut Games Pty Ltd tarafından tasarlanan Arap temalı oyunda siz elinizdeki eğri kılıç ve kamçı ile cüretkar bir hırsız olacaksınız. Elinizdeki kamçı bir çok işe yaramaktadır. Siz şehri soyarken önünüze bir çok tehlikeli düşman da çıkacak. Karşınıza çıkan bu yaratıkları kamçınız ile sersemletecek, silahsızlandıracak ve onları yakalayarak kılıcınız ile de etkisiz hale getireceksiniz. Seviye seviye olarak ilerleyeceğiniz oyunda kum saatlerinin süresi bitmeden çalabildiğinizi çalıp seviyeyi başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Hazineleri toplayacak ve silah ile zırhınızın seviyesini yükseltmek için sandıkları ya da yol üzerinde bulduğunuz tüm tarihi eserleri yağmalayarak silah ve zırhınızı yükseltip daha güçlü olabileceksiniz. Tabi karşınıza çıkan engel sadece yaratıklar olmayacak. Şehrinde kendine göre dişleri var. Karşınıza bir çok çukurlar, bıçaklı yollar, mızrak ve ok fırlatan tuzaklar çıkacak. Bu engelleri aşacak ve yeri geldiğinde kendi avantajınıza kullanarak arkanızdan gelecek olan yaratıklara karşı kullanacaksınız. Eğlenceli bir oyun olan City of Brass‘ı aşağıdaki linklerden sizlere Full Torrent olarak paylaşıyorum. City of Brass Torrent indirerek arap şehrini gezmeye ve değerli eşyaları çalmaya başlayabilirsiniz.

City of Brass Oyun içi Görüntüleri

City of Brass Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Dual Core 2.4+ GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 550 or Equivalent card
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel i7 2.5 GHz