Oyun Call of Duty Black Ops 2 Torrent indir – Full + 36 DLCs + Zombie Mode

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

2025 ve 1980 yılları arasında mekik dokuyacağımız oyunda ABD ve Çin’ın soğuk savaş döneminde bir askere hayat vererek görevlerimizi yerine getirmeye başlayacaksınız. Aksiyon dolu çatışmalara girecek ve düşmanlarınızı öldürmeye başlayarak savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Fazla anlatmaya da gerek yok. Zaten hepiniz Call of Duty Black Ops 2‘yi biliyordur. Ben size oyunu 36 DLC, mp with bots ve Zombie Modu ile aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. Sitemizden Call of Duty Black Ops 2 Torrent indirerek hemen yanındaki dlc ve modları ile beraber sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve ABD ve Çin’in bol aksiyon dolu savaşındaki yerinizi alabilirsiniz.

Sizler için torrentoyuns.net.com olarak her gün yeni ve güncel oyunları sitemizde paylaşmaktayız. Bu oyunlara Torrent indir bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz PC oyununu torrent olarak hızlı bir şekilde indirebilir ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 Oyun içi Görüntüleri
1 of 5

Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or Windows 7. Windows XP is not supported
İşlemci: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
Bellek: 2 GB for 32-bit OS or 4 GB for 64-bit OS
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Sabit Disk: 16 GB
Ses: DirectX 11.0c uyumlu
Ek: Etkinleştirme ve çok oyunculu oyun için geniş bant bağlantısı gerekiyor

BOYUT : 26 GB​