Oyun Arma 3 Laws of War Torrent indir + 10 DLC – Full

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Arma 3 Laws of War Torrent indir

CODEX tarafından kırılan Arma 3 Laws of War’ı farklı bir bakış açısı ile oynayarak oyunda insanı bir sosyal yardımlaşma kuruluşunda olacak ve drone, kamyonet gibi araçlar kullanarak insanlara yardım edeceksiniz. İnsanlığa büyük zararı olan terörist gruplar ile çatışacak ve kanun kaçaklarını yakalayacaksınız. Drone ve kamyonetin yanı sıra uçak, helikopter gibi araçları da kullanabilecek ve insanlara yardım edeceksiniz. Ayrıca oyun içerisinde de sizleri bir çok mini görevlerde bekliyor. Aksiyon dolu çatışmalara katılacağınız ve insanlara ilaç yardımı yapacağınız Arma 3 Laws of War‘ı sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak sunuyorum. Arma 3 Laws of War Torrent indirerek oyuna başlayabilir ve Arma 3’ü farklı bir bakış açısı ile oynayabilirsiniz.

Torrent Oyun indir kategorisine veya bağlantısına tıklayarak sitemizde mevcut olan dilediğiniz oyunu Torrent olarak hızlı bir şekilde indirerek sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar için de aşağıdan yorumları ihmal etmeyelim.

Oyun içerisinde Bulunan DLC’ler

– Arma 3 Zeus
– Arma 3 Karts
– Arma 3 Helicopters
– Arma 3 DLC Bundle 1
– Arma 3 Marksmen
– Arma 3 Apex
– Arma 3 Laws of War
– Arma 3 Jets
– Arma 3 DLC Bundle 2
– Arma 3 Malden​

Arma 3 Laws of War Oyun içi Görüntleri

Arma 3 Laws of War Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2,4 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 512 MB VRAM ile 4000 5670 / Intel HD Grafik
DirectX®: 10
Sabit Disk: 20 GB boş alan
Ses: DirectX uyumlu yerleşik

ÖNERİLEN:
İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX 4300 veya daha iyi
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 Serisi 2 GB VRAM ile
DirectX®: 11
Sabit Disk: 25 GB boş alan, SSD / Hibrit HDD / SSHD depolama
Ses: DirectX®-uyumlu ses kartı

BOYUT : 26 GB​

MAGNET : Arma 3 Laws of War + 10 DLC Torrent