Oyun A Hat in Time Torrent indir – Full – Repack

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Konbuyu başlatan #1

Gears for Breakfast tarafından geliştirilip yayınlanan oyunda sizler küçük bir kızı yönlendirerek maceradan maceraya atlayacaksınız. Uzay aracınız ile hareket ederken bir anda uzay aracınızın zaman kapsül yakıtı gezegenlere dağılır. Sizde bu yakıtları toplamak için harekete geçeceksiniz. 5 Farklı gezegende aramak için harekete geçeceğiniz A Hat in Time’da gezegenlerin tüm kuytu köşelerine girecek ve yakıtları bulmak için her şeyi yapacaksınız. Yakıtlar için gezegenin yerlileri ile konuşacak ve onları sorgulayarak ipuçları elde edeceksiniz. Tabi bu sırada sizin peşinize bazı kötüler de düşmüş olacak. Peşinize düşen bu kötülere karşı mücadele edecek ve onlara yakalanmadan hızlı bir şekilde yakıtları toplamaya çalışacaksınız. Çizgi Film tarzındaki grafikleri ile oldukça eğleneceğiniz bir oyun olan A Hat in Time‘i sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak sunuyorum. A Hat in Time Torrent indirerek sizde bu eğlenceli maceraya başlayıp, tüm yakıtları toplayabilir ve düşmanlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz.

Sitemizde sizler için günlük olarak sürekli en yeni oyunları paylaşmaktayız. Bu oyunlara Torrent indir bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz oyunu hızlıca torrent olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca A Hat in Time için de aşağıdan yorum yaparak oyun için görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

A Hat in Time Oyun içi Görüntüleri

A Hat in Time
1 of 5

A Hat in Time Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: 3.0 GHz processor
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: 3.5 GHz processor
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

BOYUT : 1,5 GB​